Vyberte si, co potřebujete


úvodní Reference Zateplení panelového domu v Plzni Doubravce, ul. Ke Kukačce


Zateplení panelového domu v Plzni Doubravce, ul. Ke Kukačce

Lokalita: Plzeň, Ke Kukačce 11, 13
Termín: 08/2011 - 11/2011
Investiční náklady: 6,1 mil. Kč
Datum dokončení realizace: 2011-11-30

Předmětem komplexní revitalizace panelového domu Ke Kukačce 11,13 v Plzni bylo provedení zateplení obvodové fasády domu, rekonstrukce a zateplení ploché střechy, rekonstrukce bytových lodžií a výměny zábradlí, výměny části výplní otvorů a ostatních doplňkových konstrukcí a prací.

Rekonstrukce panelového domu byla zahájena obvodovém plášti budovy tak, aby detaily a napojení rovin fasády a zateplení ploché střechy byly řešeny komplexně s patřičnou a pečlivou návazností tepelné izolace. Zateplení obvodového pláště budovy (fasády) bylo prováděno pod dohledem technického dozoru investora a také odborného dozoru výrobce zateplovacích systémů Etics Weber Terranova, jejíž materiály byly po pečlivém výběru použity pro tuto náročnou revitalizaci.

Rekonstrukce lodžií a balkonů probíhala s návazností na zateplení plochy fasády, pečlivě zde byly prováděny veškeré napojení svislé a vodorovné konstrukce. Na přání investora byly bezplatně vytvořeny barevné návrhy fasády domu, ze kterých výbor SVJ spolu s projektantem vybrali vítězné barevné řešení. Na závěr byla provedena výmalba vnitřních společných prostorů. Celková délka takto náročné a rozsáhlé revitalizace bytového domu nepřesáhla 90 dnů.

Další reference na zateplení Plzeň
Chci něco podobného

Zpět na reference Zateplení | Zobrazit všechny reference



2022 © Všechna práva vyhrazena
MIRAS - stavitelství a sanace s.r.o. - zateplování fasád, sanace

tvorba webových stránek