Vyberte si, co potřebujete


úvodní Sanace Panelových domů


Sanace panelových domů

U většiny panelových domů se v současné době projevují různé statické poruchy. Důvodů vzniku těchto poruch je hned několik:

  • nekvalitní výroba samotných panelů
  • neodborná montáž
  • působení nepříznivých povětrnostních vlivů
  • minimální údržba

Výhody sanace

vyřeší se

statické problémy

odstraní se

veškeré poruchy

navrácení

panelu do původního stavu

obnoví se

uvolněné spoje panelů

Odstranění poruch

Pro odstranění veškerých poruch je dobrou volbou sanace, která navrátí panelový dům do původního nebo lepšího stavu, nebo kompletní rekonstrukce panelových domů, jejíž součástí je i sanace. Díky sanaci se zasahuje do konstrukce panelu jen minimálně a její pomocí lze vyřešit všechny statické závady.

Při sanaci se zaměřujeme na vady vyskytující se na křemelinových panelech, u kterých dochází k roztržení panelu v celé jeho hmotě a tloušťce či k mrazovému porušení panelů. Řešíme také vady vyskytující se na keramických panelech.

Průběh sanace u nás

Naše společnost provádí sanaci nosných konstrukcí stěn a stropů včetně sanace obvodového pláště a sanace podlah. Během sanace zajistíme statický posudek a následné opravy uvolněných spojů panelů. Provádíme také reprofilaci výztuže a výplní spojů panelů. V případě potřeby dodáme a provedeme montáž doplňujících kotvení a podpůrných prvků, zejména u spojů lodžiových panelů.

Zjistěte více

2023 © Všechna práva vyhrazena
MIRAS - stavitelství a sanace s.r.o. - zateplování fasád, sanace

tvorba webových stránek