Vyberte si, co potřebujete


úvodní Zateplení


Zateplení budov

Zateplování budov je v současnosti velmi využívanou metodou revitalizace. Dříve byly budovány stavby s nedostatečnou izolací. Díky zateplení budovy se uživatelům sníží během zimních měsíců finanční náklady za vytápění a v horkých letních měsících se teplo naopak nedostane do domu. Posunem rosného bodu od izolantu nemá zdivo tendenci promrzat. Zateplením se rovněž eliminují tepelné mosty ve stavební konstrukci. Zateplování domů tak přispívá k výrazným energetickým úsporám.

Výhody zateplení:

snížíme náklady

za vytápění objektu

zvýšíme kvalitu

využití objektu

využijeme menší

množství tepla

prodloužíme

životnosti konstrukce

Zateplení systémem VKZS

Naše společnost se zabývá prováděním zateplení budov systémem VKZS (vnější kontaktní zateplovací systém) výrobci certifikovanými materiálovými skladbami včetně zpracování všech potřebných dokladů a dokumentací nutných pro splnění zákonných povinností majitelů objektů – PENB (Průkaz energetické náročnosti budovy), PD (Projektová dokumentace), potřebných vyjádření dotčených subjektů nutných pro vydání stavebního povolení a případné čerpání finančních prostředků z vypsaných dotačních titulů.

Naše firma provádí nejen na zateplení panelových domů, rodinných domů a dalších budov, ale také na zateplení fasád a podkroví. V případě zájmu nás kontaktujte emailem nebo zavolejte na telefonní číslo 377 828 417.

Kontaktní zateplení

Vnější kontaktní zateplovací systém, který je mezinárodně označovaný zkratkou ETICS, patří k nejrozšířenějším technologiím, zlepšujícím tepelně-technické parametry obvodových plášťů budov. Jde o nejvíce rozšířený způsob zateplení...

Kontaktní zateplení
Více informací
 

Reference

Zateplení objektu ČZU koleje B, C, D Praha - Suchdol

Předmětem této stavební skce bylo zateplení obvodového pláště budovy  v areálu ČZU včetně plochých střech, výměna okenních a dveřních výplní, úprava hlavního vstupu a další stavební...

Termín:04/2015 - 10/2015
Lokalita:Kamýcká 129, Praha 6 - Suchdol
Typ reference: Zateplení

Zateplení MÚ a ZŠ v Janovicích nad Úhlavou

Účelem rekonstrukce objektů byla kompletní výměna výplní otvorů, zateplení fasád a půdních prostorů.

Termín:01 - 08/2015
Lokalita:Harantova 132, Janovice nad Úhlavou
Typ reference: Zateplení

Zateplení ZŠ, sport. haly a školní jídelny Záboří

Předmětem této stavební zakázky bylo kompletní zateplení obvodových plášťů jednotlivých budov areálu základní školy, zateplení střech, výměna okenních a dveřních výplní otvorů a další stavební úpravy.

Termín:10/2015 - 03/2016
Lokalita:Záboří 105, 387 34 Záboří
Typ reference: Zateplení

2018 © Všechna práva vyhrazena
MIRAS - stavitelství a sanace s.r.o. - zateplování fasád, sanace

tvorba webových stránek