Vyberte si, co potřebujete

Zateplení fasády

Provádíme zateplení fasád se všemi systémovými prvky a detaily – zpracování kolem oken, zateplení soklů odolné proti mechanickému proražení, ošetření nové fasády antigrafiti nátěrem. Před montáží izolantu provádíme mytí tlakovou vodou, odstranění všech uvolněných částí podkladu pro lepení tepelné izolace.

Proč zateplit fasádu?

zabrání se

vysokým únikům tepla

sníží se

náklady za energie

zvýší se

životnost budovy

vzroste

cena nemovitosti

Sanace uvolněných dílů

V případě potřeby provedeme sanaci uvolněných dílů (panelů), reprofilaci výztuže i vyrovnání podkladu. Pokud nejsou jasné parametry podkladu, zajistíme provedení výtažných zkoušek kotev. Specifikaci kotvících prvků a jejich počet určuje zástupce výrobce a o zkouškách je vyhotoven protokol, který se stane součástí předané dokumentace. Pokud je nutné posouzení statika, např. u vyzdívání zábradlí na lodžiích, zajistíme statický posudek. 

Kontaktní zateplení

Vnější kontaktní zateplovací systém, který je mezinárodně označovaný zkratkou ETICS, patří k nejrozšířenějším technologiím, zlepšujícím tepelně-technické parametry obvodových plášťů budov. Jde o nejvíce rozšířený způsob zateplení...

Kontaktní zateplení
Více informací  

Barvu fasády si vyberete sami

Všem našim zákazníkům bezplatně vytvoříme barevné návrhy fasád domů, které obsahují tradiční barvy, ale také zahrnují nejnovější trendy z oblasti barevných odstínů. Poradíme vám také s vhodnou barevnou kombinací a designem lodžií a balkonů, které z vašeho starého domu udělají moderní dům vhodný k současnému životnímu stylu.

Máte dotaz k zateplení fasády?

Reference

Zateplení - Olomouc, Univerzita Palackého

VKZS fasád a střešní kce, zámečnické a klempířské kce, úpravy interiérů, výměna výplní otvorů, odborné odstraňování azbestových dílů.

Termín:06/2011 - 12/2011
Lokalita:Olomouc, Křížkovského 8
Typ reference: Zateplení

Zateplení ZŠ Sedlec - Prčice

Předmětem díla byl VKZS fasád, zateplení půdních prostor, foukaná izolace, výměna výplní otvorů, vnitřní úpravy povrchů, zámečnické a klempířské kce, elektromontáže, úpravy VZT.

Termín:09/2013 - 11/2013
Lokalita:Sedlec - Prčice
Typ reference: Zateplení

Zateplení ZŠ, sport. haly a školní jídelny Záboří

Předmětem této stavební zakázky bylo kompletní zateplení obvodových plášťů jednotlivých budov areálu základní školy, zateplení střech, výměna okenních a dveřních výplní otvorů a další stavební úpravy.

Termín:10/2015 - 03/2016
Lokalita:Záboří 105, 387 34 Záboří
Typ reference: Zateplení
Zobrazit všechny reference

2023 © Všechna práva vyhrazena
MIRAS - stavitelství a sanace s.r.o. - zateplování fasád, sanace

tvorba webových stránek