Vyberte si, co potřebujete

Zateplení střech

Přemýšlíte nad zateplením střechy, abyste zabránili tepelným únikům, vlhkosti a vzniku plísní? Střecha je po fasádě druhým zásadním zdrojem úniku tepla z domu, proto je důležité věnovat dostatečnou pozornost její izolaci.

Správné provedení zateplení střechy je jedním z důležitých faktorů pro zabezpečení objektu, a to nejen kvůli tepelným ztrátám, ale také kvůli zajištění ideální teploty v letním i zimním období. Tedy, aby v zimních měsících nedocházelo k únikům tepla a v letních měsících k přehřívání.

Proč zateplit střechu?

zabrání se

vysokým únikům tepla

sníží se

náklady za energie

zvýší se

životnost budovy

předejde se

vzniku plísní a hniloby

Zateplení střech u nás

Naše firma zatepluje střechy včetně potřebného zvýšení atiky, osazení prvků instalací vyvedených nad střechu - vzduchotechniky, zakončení kanalizačních svodů, zateplení podkroví apod. Toto zateplování provádíme vždy na základě návrhu projektanta, případně zajistíme projekční práce včetně výpočtů pro navržení nové skladby zateplení:

  • rovné střechy
  • ploché střechy
  • šikmé střechy

Zajistíme potřebné dokumenty a povolení

U zvyšování atiky, z důvodu položení vyšší vrstvy izolantu, může být požadavek stavebního úřadu na územní rozhodnutí. Tento požadavek můžeme vyřídit za vás. Zajistíme také stavebního povolení a další zákonem danou legislativu platnou v České republice, kterou je potřeba vyřídit pro vás dům.

Máte dotaz na zateplení střechy?

Reference

Zateplení panelového domu v Plzni Doubravce, Ke Kukačce 5

Předmětem komplexní revitalizace panelového domu Ke Kukačce 5 v Plzni bylo provedení zateplení obvodové fasády domu, zateplení ploché střechy, rekonstrukce bytových lodžií a výměny zábradlí, výměny...

Termín:06/2011 - 08/2011
Lokalita:Plzeň, Ke Kukačce 5
Typ reference: Zateplení

Zateplení objektu ČZU koleje B, C, D Praha - Suchdol

Předmětem této stavební skce bylo zateplení obvodového pláště budovy  v areálu ČZU včetně plochých střech, výměna okenních a dveřních výplní, úprava hlavního vstupu a další stavební...

Termín:04/2015 - 10/2015
Lokalita:Kamýcká 129, Praha 6 - Suchdol
Typ reference: Zateplení

Zateplení ZŠ, sport. haly a školní jídelny Záboří

Předmětem této stavební zakázky bylo kompletní zateplení obvodových plášťů jednotlivých budov areálu základní školy, zateplení střech, výměna okenních a dveřních výplní otvorů a další stavební úpravy.

Termín:10/2015 - 03/2016
Lokalita:Záboří 105, 387 34 Záboří
Typ reference: Zateplení
Zobrazit všechny reference

2023 © Všechna práva vyhrazena
MIRAS - stavitelství a sanace s.r.o. - zateplování fasád, sanace

tvorba webových stránek