Vyberte si, co potřebujete


úvodní Sanace ŽB konstrukcí


Sanace železobetonových konstrukcí

Každý materiál v závislosti na čase a prostředí podléhá nevratným procesům stárnutí. Cílem sanace je tento jev na dlouhou dobu zastavit. Při sanaci povrchu betonu je třeba nahradit poškozený a zdegradovaný beton, zastavit probíhající korozní procesy v konstrukčních prvcích, obnovit požadovanou funkci a původní tvary.

S nástupem nových progresivních stavebních technologií se naše společnost v roce 2000 začala zabývat i rekonstrukcí a ochranou železobetonových a betonových konstrukcí s využitím stavební chemie.

Výhody sanace

zvýší se

odolnost betonu

prodlouží se

životnost budovy

zastaví se

korozní procesy

obnoví se

původní tvary a rozměry

Jaké používáme technologie a materiály?

K provádění uvedených prací a činností používá naše společnost speciální technologie a je vybavena speciálními aplikačními stroji a technickým zařízením. Technici a výrobní zaměstnanci jsou odborně vyškoleni tuzemskými i zahraničními výrobci a dodavateli jednotlivých nově vyvinutých nebo modifikovaných materiálů a výrobků.

Používáme sanačních materiálů od významných a renomovaných výrobců, jako jsou například BASF, Betosan, Mapei, Remmers, Sika atd. Provádíme opravy dilatačních spár, ošetření, reprofilaci  nebo doplnění výztuže. Zajistíme statický posudek a případné dodatečné kotvení uvolněných částí.

Zeptejte se nás

Reference

Sanace - Česká Lípa, Trafostanice

Sanace železobetonové kce trafostanice.

Termín:2009
Lokalita:Česká Lípa
Typ reference: Sanace

Sanace a výstavba mostní konstrukce v Plané u Mariánských Lázní

Předmětem díla byla výstavba nových mostních konstrukcí ze železobetonu, sanace železobetonových konstrukcí, zemní a bourací práce. Jednalo se o optimalizaci trati Planá u Mariánských Lázní.

Termín:07/2009 - 06/2010
Lokalita:Planá u Mariánských Lázní
Typ reference: Výstavba, Sanace
Zobrazit všechny reference

2023 © Všechna práva vyhrazena
MIRAS - stavitelství a sanace s.r.o. - zateplování fasád, sanace

tvorba webových stránek