Vyberte si, co potřebujete


úvodní Kovovýroba Kovové přístřešky


Kovové přístřešky

Kovové přístřešky vyrábíme pro vlastní účely při výstavbách různých objektů. Většina nových bytových domů a novostaveb se realizuje i s parkovacími místy a díky vlastní výrobě jsme schopni si vyrobit kovové přístřešky sami bez nutnosti hledání dalšího dodavatele. Ohlídáme si tak kvalitu, rozpočet i termín.

Ideální parkovací místo

Kovové přístřešky patří mezi nákladově nejefektivnější řešení přístřešku pro automobily nebo uskladnění. Obecně o nich platí, že jsou téměř bezúdržbové a mají dlouhou životnost. Oproti klasickým přístřeškům ze dřeva jsou výrazně méně náročné na pravidelnou údržbu, finance i čas. Připravené konstrukce na kovový přístřešek se dají namontovat velmi rychle.

Konstrukce a trámy na kovové přístřešky vyrábíme pouze z kvalitní ocele, díky které jsou odolné proti přírodním podmínkám, hnilobě, škůdcům i ohni. Pro zvýšení odolnosti využíváme v naší kovovýrobě různé povrchové úpravy jako je například žárové pozinkování nebo nalakování, které předchází vzniku koroze. Barvy jsou samozřejmě na výběr.

K čemu využít kovové přístřešky?

parkování

automobilu

uskladnění

dřeva, kol, nábytku

pergola

na zahradu

kryté řadové

stání

Přístřešek pro auto místo garáže

Kovové přístřešky jsou řešením pro majitele vozu, kteří nemají místo nebo finance na vybudování garáže. Kovové přístřešky na auta vyrábíme ze zinkovaných ocelových a aluminiových profilů v různých barevných odstínech.

Tato varianta je:

  • rychlá
  • méně finančně nákladná
  • nenáročná na údržbu
  • designová

Designové provedení

Při výrobě kovových přístřešků si potrpíme nejen na prémiovou kvalitu, ale také na precizní zpracování, jednoduchý a funkční design. Vyrábíme takové přístřešky, které dokonale ladí s objektem. K nabarvení konstrukce přístřešku využíváme klasické barvy i moderní barvy. Od bílé, černé a hnědé až po antracitovou. 

Typ střechy

Kovové přístřešky umožňují volbu střešního materiálu. Záleží na způsobu užití, prostředí, kde je přístřešek umístěný a také na vkusu a přáních zákazníka. My nabízíme zastřešení z těchto materiálů:

  • profilovaný plech
  • komůrkový polykarbonát
  • trapézový polykarbonát
  • vlnitý polykarbonát

Střecha může mít různé tvary, nejčastěji se volí střecha klenutá, šikmá, prohnutá do tvaru písmene S nebo klasická vodorovná. Co se týče boků kovového přístřešku, pak je možné jednu i více stran vyplnit různými materiály nebo přístřešek postavit ke zdi. Moderní objekty volí také treláž nebo lanka, která nechají porůst popínavými rostlinami.

Zeptejte se nás

2023 © Všechna práva vyhrazena
MIRAS - stavitelství a sanace s.r.o. - zateplování fasád, sanace

tvorba webových stránek