Vyberte si, co potřebujete


úvodní Kovovýroba Ocelové konstrukce


Výroba ocelových konstrukcí

V rámci naší kovovýroby se zabýváme výrobou ocelových konstrukcí, které nabízejí široké možnosti uplatnění, a to v nejrůznějších oborech a odvětvích. Kovovýroba slouží především pro účely naší firmy při výstavbě nových objektů, které realizujeme.

Ocelové konstrukce jsou ve většině případech základem montovaných hal, ale také přístřešků a podpůrných konstrukcí. Ocelová konstrukce se využívá díky její pevnosti a stabilitě, jelikož nabízí vlastnosti, které jsou potřeba u velkorozponových a vysoce zatěžovaných staveb.

Kde se dají ocelové konstrukce použít?

výrobní haly montované

obchodové a skladové haly

sportovní  a rekreační haly

přístřešky a zastřešení

Ocelové konstrukce se dají využít také jako plošiny, lávky, rampy nebo schodiště. Ocelové konstrukce se velmi často využívají při budování výstavních pavilonů, obchodních center, skladů nebo autosalonů.

Parametry jednotlivých ocelových konstrukcí vždy propočítáváme tak, aby vyhovovaly daným sněhovým a povětrnostním podmínkám. Záleží vždy na prostředí, kam mají být konstrukce umístěné.

Proč ocelovou konstrukci od nás?

Pro všechny objekty a realizace si dokážeme sami vyrobit potřebné ocelové konstrukce ve vlastní kovovýrobě. Není tak potřeba vyhledávat další dodavatele speciálně na kovovýrobu. Konstrukcí od nás získáte:

  • rychlost montáže
  • variabilitu konstrukce
  • dlouhou životnost
  • různá designová provedení
  • nekonečně mnoho řešení

Jaká bude povrchová úprava?

Povrchová úprava se vždy přizpůsobí požadavkům klienta. Jako povrchové úpravy využíváme tryskání s následným nátěrem základní barvou, na který se poté aplikuje jedna nebo dvě vrstvy vrchního nátěru. Nátěr si může zvolit zákazník podle vzorníku. Další možností je žárové zinkování.

Jaké ocelové konstrukce vyrábíme?

  • rámové ocelové konstrukce
  • obloukové ocelové konstrukce
  • příhradové ocelové konstrukce

Zeptejte se nás

2023 © Všechna práva vyhrazena
MIRAS - stavitelství a sanace s.r.o. - zateplování fasád, sanace

tvorba webových stránek