Vyberte si, co potřebujete


úvodní Sanace


Sanace staveb

Došlo-li nějakým způsobem k poškození budovy způsobených člověkem nebo přírodními vlivy, je vhodná sanace budovy. Sanací lze docílit návratu stavebního objektu do původního nebo lepšího stavu než se nacházel předtím. Naše společnost se specializuje na sanace betonových konstrukcí, jímek a nádrží, panelových domů, vlhkého zdiva a železobetonových konstrukcí.

Výhody sanace

zlepší se

estetický vzhled

prodlouží se

životnost budovy

zastaví se

korozní procesy

obnoví se

původní rozměry a tvar

Vytopení, prasklé potrubí i tlaková voda

Sanace není účinná pouze při zásahu povodní, ale také pokud dojde k vytopení domácnosti z důvodů prasklého potrubí, rozbitou pračkou nebo myčkou. Vlhké zdivo může vznikat kvůli průsakům tlakové vody do objektu, špatně provedenou nebo starou a nefunkční hydroizolací či dokonce její absencí. Díky kvalitně provedené sanaci se zabavíte nadměrné vlhkosti a předejdete vzniku plísní.

V rámci výstavby nabízíme

  • Stavebně technické průzkumy s návrhem řešení.
  • Drenáže.
  • Sanační systémy suchých maltových směsí.
  • Dodatečné hydroizolace, beztlakové a tlakové chemické injektáže.
  • Provětrávané podlahy, štoly, sokly.
  • Vzduchové dutiny interiérových stěn.
  • Hydrofobizaci
  • Provádění odborných, autorských a technických dozorů.

Havárie vody v celém domě

Prasklé potrubí, velké přívaly deště nebo rozbitá pračka či myčka. To vše může být příčinou vytopení sousedů nebo celého domu. Pomocí rychlé a správné sanace se zabrání vzniku trvalých následků a odstraní se veškerá vlhkost. Volejte v případě havárie vody odborníky, zavolejte nás.

Pracujeme a pomáháme

V roce 2002 - 2003 jsme byli vybráni do programu "Obnova bytového fondu postižených záplavami - Jižní Čechy" pod hlavičkou humanitární organizace ADRA, kde naši technici provedli stavebně technické průzkumy na 150 objektech, z toho 25 objektů bylo rekonstruováno naší firmou v celkové hodnotě cca 5 000 000 Kč.

Zeptejte se nás

 miras@mirascz.eu

 377 828 417

2017 © Všechna práva vyhrazena
MIRAS - stavitelství a sanace s.r.o. - zateplování fasád, sanace

tvorba webových stránek