Vyberte si, co potřebujete


úvodní Sanace Jímek a nádrží


Sanace jímek a nádrží

K porušení jímek a nádrží dochází zejména při používání, vlivem eroze nebo prostředí. Pro jejich opravu je vhodná sanace, díky které se zvýší jejich odolnost a prodlouží životnost. Naše společnost se v rámci své činnosti zabývá kompletní sanací betonových jímek a nádrží včetně odstraňování průsaků a fixace trhlin.

Výhody sanace

zvýší se

odolnost betonové konstrukce

prodlouží se

životnost objektu

zastaví se

korozní procesy

obnoví se

původní rozměry a tvar

Přednosti používaných systémů:

  • odolnost proti chemikáliím,
  • vynikající přilnavost k většině druhů podkladů,
  • vysoká tepelná odolnost,
  • bezpečná a snadná aplikace.

Příprava podkladu

Před prováděním sanace nádrží a jímek je nutné velmi kvalitně připravit podklad. U ocelových nádrží je nejvhodnějším způsobem přípravy povrchu tryskáním podkladu. U betonových nádrží a jímek, kdy je povrch stěn, podlah a stropů narušen vlivem koroze a atmosférického prostředí, se rovněž používá tryskání nebo brokování. Tyto metody přípravy podkladu dokáží veškeré nesoudržné částice oddělit od pevného betonu a zároveň zlepšují přídržnost nových vrstev použitého sanačního systému.

Aplikace nátěru

Po řádné přípravě podkladu je aplikován vhodný ochranný nátěr, který prodlouží životnost podkladu. Většina systémů používaných k ošetření nádrží a jímek jsou bezrozpouštědlové vysokosušinové kompozity. Při sanaci jímek a nádrží využívá naše firma pouze kvalitní a prověřené materiály od renomovaných výrobců, které jsou určeny to těchto prostor a jsou řádně certifikovány (např. pro přímý styk s pitnou vodou).

Zeptejte se nás

2023 © Všechna práva vyhrazena
MIRAS - stavitelství a sanace s.r.o. - zateplování fasád, sanace

tvorba webových stránek