Vyberte si, co potřebujete

Rekonstrukce domů

Stavební konstrukce vyžadují po určité době částečnou nebo celkovou rekonstrukci, která se provádí nejen z důvodu obnovy objektů, prodloužení jejich životnosti a zlepšení užitných vlastností, ale také z důvodu zlepšení kvality jeho využití či snížení celkových finančních nákladů za vytápění.

Výhody rekonstrukce domů

snížíme

finanční náklady za údržbu

zvýšíme

hodnotu domu

vytvoříme

příjemné klima

zabráníme

nežádoucímu úniku tepla z domu

Příprava rekonstrukce domů

Příprava rekonstrukce bytových domů vždy začíná pečlivou prohlídkou stavby pro zjištění aktuálního stavu jejich nosných konstrukcí, izolací proti zemní vlhkosti a podzemní vodě. Důležitou položkou je aktuální technický stav výplní stavebních otvorů, oken a dveří. Tyto výplně jsou většinou silně mechanicky opotřebené a navíc již nemusí nesplňovat platné legislativní požadavky na tepelně-izolační vlastnosti.

Pokud se jedná o památkově chráněné objekty, má naše společnost zkušenosti s výrobou replik včetně špaletových oken, a to již v souladu s požadavky na požadovanou energetickou náročnost.

Další služby, které poskytujeme

Totéž platí i pro rekonstrukci domů vracející původní vzhled fasády po mnohdy necitlivých předchozích opravách. V případě nutnosti vypracujeme statický posudek a projektovou dokumentaci. Při rekonstrukcích historických budov většinou opravujeme omítky, neboť zateplení fasády u nich možné není.

Rekonstrukce starého domu

Rekonstrukce starého domu s sebou může přinášet nečekané komplikace, proto je dobré ještě před rekonstrukcí nechat dům zkontrolovat odborníky.

Zeptejte se nás

Reference

Rekonstrukce základní školy ve Stodě

VKZS historických fasád, štukové fasádní profily (šambrány, pilastry), vnitřní úpravy. Další reference na rekonstrukce Plzeň

Termín:06/2010 - 09/2010
Lokalita:Stod, Komenského nám. 10
Typ reference: Rekonstrukce

Rekonstrukce bytového domu v Praze Michli

Předmětem díla byla rekonstrukce a výstavba bytového domu v Praze Michli, Tyršův Vrch v ulici Magistrů 921. Železobetonové konstrukce, nosné a výplňové zdivo, sanace železobetových konstrukcí a...

Termín:02/2008 - 12/2008
Lokalita:Praha, Magistrů 921
Typ reference: Výstavba, Rekonstrukce

Rekonstrukce budovy Úřadu práce Klatovy

Kompletní rekonstrukce objektu ÚP. Výměna výplní otvorů, zateplení fasády a střechy, vnitřní stavební úpravy, výměna vnitřních dveří, pokládka obkladů a dlažby, rozvody elektro a topení, malířské...

Termín:10/2014 - 10/2015
Lokalita:Voříškova 825/3, Klatovy
Typ reference: Rekonstrukce
Zobrazit všechny reference

2023 © Všechna práva vyhrazena
MIRAS - stavitelství a sanace s.r.o. - zateplování fasád, sanace

tvorba webových stránek