Vyberte si, co potřebujete


úvodní Rekonstrukce


Rekonstrukce

Každá budova má s ohledem na svou funkci a použité materiály omezenou životnost. I přes maximální péči stavební materiály stárnou a po určité době nemovitost vyžaduje opravu. Stavební rekonstrukce a přestavby zlepší nejen kvalitu bydlení, ale také pohodlí uživatelům bytových jednotek.

Výhody rekonstrukce

snížíme

náklady na údržbu a provoz

zvýšíme

hodnotu objektu

vytvoříme

příjemné klima a komfort

zabráníme

únikům tepla z objektu

Nad rekonstrukcí budovy byste měli přemýšlet ve chvíli, kdy dům vykazuje velké množství závad. Nejběžnějšími opravami jsou rekonstrukce fasád, stěn, rekonstrukce střechy a výměny okenních a dveřních výplní. Kvalitní rekonstrukce starého domu sníží energetické výdaje spojené s provozem budovy. Zabrání se úniku tepla netěsnícími okny a dveřmi, ale také střechou nebo podlahami.

Realizujeme rekonstrukce

Nižší náklady, vyšší hodnota

S rekonstrukcí domu automaticky dochází ke zvýšení jeho celkové hodnoty a také se výrazně prodlouží životnost budovy. Zapomínat by se také nemělo, že s rekonstrukcí se výrazně zvyšuje bezpečnost obyvatel. V neposlední řadě se díky celkové rekonstrukci zlepší a zmodernizuje vzhled domu.

Příjemné klima a prostředí

Díky rekonstrukci se nezlepší pouze ekonomický přínos, ale také dojde k viditelnému zlepšení prostředí a kvality života. Po celý rok bude v interiéru příjemná teplota. Dochází k odstranění zvýšené vlhkosti, tím se eliminuje vznik plísní a výskyt mikroorganismů, které jsou pro lidské zdraví škodlivé a způsobují alergie, astma a další dýchací problémy. Zmizí ze stěn kondenzovaná vodní pára, která vytváří nevzhledné mapy.

Na co se zaměřujeme

Provádíme rekonstrukce panelových domů a podkroví. Rekonstruujeme jak vnější, tak i vnitřní prostory budov. Při rekonstrukci budov se zaměřujeme na statické sanace, odstranění zatékání, výměny oken, vstupních portálů, výtahů, opravy omítek, zateplování fasád a mnoho dalšího. 

Zeptejte se nás

Reference

Rekonstrukce střechy a oprava fasády bytového domu v Plzni, Americká ul.

Předmětem díla byla generální rekonstrukce ploché střechy, částečné zateplení fasády a kompletní oprava čelní fasády bytového domu v centru Plzně.

Termín:06 - 08/2015
Lokalita:Americká 70, Plzeň
Typ reference: Rekonstrukce

Rekonstrukce budovy Úřadu práce Klatovy

Kompletní rekonstrukce objektu ÚP. Výměna výplní otvorů, zateplení fasády a střechy, vnitřní stavební úpravy, výměna vnitřních dveří, pokládka obkladů a dlažby, rozvody elektro a topení, malířské...

Termín:10/2014 - 10/2015
Lokalita:Voříškova 825/3, Klatovy
Typ reference: Rekonstrukce

Rekonstrukce fasády bytového domu Praha, ul. M. Horákové

Předmětem díla bylo provedení rekonstrukce fasády bytového domu včetně doplnění keramického obkladu. Jedná se o chráněnou stavební památku, práce byly prováděny v souladu s požadavky památkářů....

Termín:08 - 11/2015
Lokalita:M. Horákové 90, Praha
Typ reference: Rekonstrukce

2023 © Všechna práva vyhrazena
MIRAS - stavitelství a sanace s.r.o. - zateplování fasád, sanace

tvorba webových stránek