Výstavba

Výstavba

Rekonstrukce

Rekonstrukce

Zateplení

Zateplení

Sanace

Sanace


úvodní Rekonstrukce


Rekonstrukce

Každá budova má s ohledem na funkci a použité materiály nějakou omezenou životnost. Ať už se o dům sebevíc staráte, stavební materiály neustále stárnou a po určité době budova vyžaduje opravu. Stavební rekonstrukce a přestavby zlepší jak kvalitu bydlení, tak i pohodlí vlastníků či nájemníků.

Výhody rekonstrukce

Nad rekonstrukcí budovy byste měli přemýšlet ve chvíli, kdy dům vykazuje velké množství závad. Nejběžnějšími opravami jsou rekonstrukce fasád, stěn, rekonstrukce střechy a výměny oken a dveří. Kvalitní rekonstrukce starého domu sníží energetické výdaje spojené s provozem budovy. Zabrání se úniku tepla netěsnícími okny a dveřmi, ale také střechou nebo podlahami.

Nižší náklady, vyšší hodnota

S rekonstrukcí domu automaticky dochází ke zvýšení jeho celkové hodnoty a také se výrazně prodlouží životnost budovy. Zapomínat by se také nemělo, že s rekonstrukcí se výrazně zvyšuje bezpečnost obyvatel. V neposlední řadě se díky celkové rekonstrukci zlepší a zmodernizuje vzhled domu.

Příjemné klima a prostředí

Díky rekonstrukci se nezlepší pouze ekonomický přínos, ale také dojde k viditelnému zlepšení prostředí a kvality života. Po celý rok bude v interiéru příjemná teplota. Dochází k odstranění zvýšené vlhkosti, tím se eliminuje vznik plísní a výskyt mikroorganismů, které jsou pro lidské zdraví škodlivé a způsobují alergie, astma a další dýchací problémy. Zmizí ze stěn kondenzovaná vodní pára, která vytváří nevzhledné mapy.

Realizujeme rekonstrukce

Na co se zaměřujeme

Provádíme rekonstrukce rodinných domů, panelových domů a podkroví. Rekonstruujeme jak vnější, tak i vnitřní prostory budov. Při rekonstrukci budov se zaměřujeme na statické sanace, odstranění zatékání, výměny oken, vstupních portálů, výtahů, opravy omítek, zateplování fasád a mnoho dalšího. V případě zájmu nás kontaktujte emailem nebo zavolejte na telefonní číslo 377 828 417.

Kde působíme?

 

Neváhejte nás kontaktovat

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).

Vyplňte Vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.

Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

2016 © Všechna práva vyhrazena
MIRAS - stavitelství a sanace s.r.o. - zateplování fasád, sanace

tvorba webových stránek