Vyberte si, co potřebujete


úvodní Zateplení Zateplení České Budějovice


Zateplení České Budějovice

Zateplování se stává stále častěji využívanou metodou, neboť se díky kvalitnímu zateplení sníží celkové náklady za vytápění, prodlouží se životnost budovy a zvýší se komfort celkového bydlení. Provádíme veškeré stavební a dokončovací práce rychle a kvalitně díky našim zkušeným pracovníkům.

Zateplování se nemusí týkat pouze fasády, ale také zateplujeme střechy a podkroví. K zateplení využíváme vnější kontaktní zateplovací systém a jedná se o nejrozšířenější technologii, která také zlepšuje tepelné-technické parametry obvodových plášťů budov.

V rámci našich služeb můžeme zajistit posudek statika a zpracovat projektovou dokumentaci. Spojte se s námi Miras - zateplování taveb České Budějovice.

Kontaktujte nás

MIRAS - stavitelství a sanace s.r.o.

telefon 377 828 417
fax: 377 828 417
e-mail: miras@mirascz.eu

Reference

Zateplení domova pro seniory, České Budějovice

Předmětem prací bylo zateplení Domova pro seniory Hvízdal v Českých Budějovicích - prováděly se zateplovací systémy fasád a střech, výměna výplní otvorů, klempířské a zámečnické konstrukce, nátěry...

Termín:09/2011 - 08/2012
Lokalita:České Budějovice, U Hvízdala
Typ reference: Zateplení

Zateplení ZŠ v Českých Budějovicích

Předmětem díla byl VKZS fasád, střešních konstrukcí, výměna výplní otvorů, úprava interiérů, úprava soklů - základní škola Kubatova v Českých Budějovicích. Další reference na zateplení České...

Termín:06/2009 - 06/2010
Lokalita:České Budějovice, Kubatova 1
Typ reference: Zateplení
Zobrazit všechny reference

2023 © Všechna práva vyhrazena
MIRAS - stavitelství a sanace s.r.o. - zateplování fasád, sanace

tvorba webových stránek