Vyberte si, co potřebujete


úvodní Rekonstrukce Rekonstrukce Příbram


Rekonstrukce Příbram

Poslední dobou čím dál více budov kolem nás prochází rekonstrukcí a naše panelová sídliště se mění k nepoznání. Je to proto, aby majitelé vylepšili celkový vzhled i stav budovy, snížili energetické výdaje spojené s provozem a zvýšili i jeho celkovou hodnotu.

Často řešíme a napravujeme nepovedené zateplení fasády nebo sanace panelových domů. K samotné celkové rekonstrukci budovy nabízíme také služby v podobě zajištění statického posudku a zpracování projektové dokumentace. Rekonstrukci historických budov řešíme opravou omítky, jelikož zateplení fasády není možné. 

Vlastníte-li bytový či panelový dům, nebo zajišťujete rekonstrukci komerční budovy v Příbrami či okolí, kterou máte v plánu vylepšit, pak se obraťte na naši firmu Miras – rekonstrukce Příbram. Zaměřujeme se na částečné i celkové rekonstrukce.

Kontaktujte nás

MIRAS - stavitelství a sanace s.r.o.

telefon 377 828 417
fax: 377 828 417
e-mail: miras@mirascz.eu

Reference

Stavební úpravy a přístavba v Jincích, základní škola

Předmětem díla byla přístavba stávající objektu základní školy v městě Jince a stavební úpravy na klíč. Další reference na rekonstrukce Příbram

Termín:08/2009 - 04/2010
Lokalita:Jince, Čs. Dělostřelců 72
Typ reference: Výstavba

Snížení energetické náročnosti ZŠ Hořovice

Předmětem této zakázky bylo kompletní provedení vnějšího kontaktního zateplovacího systému na základní škole v Hořovicích. Snížení energetické náročnosti budovy probíhalo od listopadu 2014 do...

Termín:11/2014 - 12/2015
Lokalita:Komenského 1245, Hořovice
Typ reference: Zateplení

Rekonstrukce kulturního a společenského centra, Mírové nám. 368, Jesenice

Předem stavebních úprav vnitřních prostor kulturního domu byla kompletní rekonstrukce společenského sálu včetně zázemí a technického vybavení.

Termín:07/2015 - 01/2016
Lokalita:Mírové náměstí 368, Jesenice
Typ reference: Rekonstrukce
Zobrazit všechny reference

2023 © Všechna práva vyhrazena
MIRAS - stavitelství a sanace s.r.o. - zateplování fasád, sanace

tvorba webových stránek