Vyberte si, co potřebujete


úvodní Reference Zateplení panelového domu v Plzni Doubravce, ul. Na Dlouhých


Zateplení panelového domu v Plzni Doubravce, ul. Na Dlouhých

Lokalita: Plzeň, Na Dlouhých 53, 55
Termín: 06/2013 - 09/2013
Investiční náklady: 5,5 mil. Kč
Datum dokončení realizace: 2013-09-30

Předmětem komplexní revitalizace panelového domu Na Dlouhých 53,55 v Plzni bylo provedení zateplení obvodové fasády domu, zateplení střechy objektu, rekonstrukce bytových lodžií a výměny zábradlí, výměny části výplní otvorů a ostatních doplňkových konstrukcí a prací.

Rekonstrukce panelového domu byla zahájena na střešním a obvodovém plášti budovy společně tak, aby detaily a napojení obou rovin byly řešeny komplexně s patřičnou a pečlivou návazností tepelné izolace. Zateplení obvodového pláště budovy (fasády) bylo prováděno pod dohledem technického dozoru investora a také odborného dozoru výrobce zateplovacích systémů Etics Weber Terranova, jejíž materiály byly po pečlivém výběru použity pro tuto náročnou revitalizaci.

Rekonstrukce lodžií a balkonů probíhala s návazností na zateplení plochy fasády, pečlivě zde byly prováděny veškeré napojení svislé a vodorovné konstrukce. Na přání investora byly bezplatně vytvořeny barevné návrhy fasády domu, ze kterých výbor SVJ spolu s projektantem vybrali vítězné barevné řešení. Před a po rekonstrukci panelového domu, bylo provedeno odborné termovizní měření, které ukázalo bezchybné provedení zateplení fasády, střechy a všech detailů.

Na závěr byla provedena výmalba vnitřních společných prostorů. Celková délka komplexní revitalizace bytového domu nepřesáhla 75 dnů.

Další reference na zateplení Plzeň
Chci něco podobného

Zpět na reference Zateplení | Zobrazit všechny reference2023 © Všechna práva vyhrazena
MIRAS - stavitelství a sanace s.r.o. - zateplování fasád, sanace

tvorba webových stránek