Vyberte si, co potřebujete


úvodní Reference Zateplení panelového domu Rokycany, Soukenická 884


Zateplení panelového domu Rokycany, Soukenická 884

Lokalita: Rokycany, Soukenická 884, 885
Termín: 09/2010 - 12/2010
Investiční náklady: 3,2 mil. Kč
Datum dokončení realizace: 2010-12-31

Předmětem komplexní revitalizace panelového domu Soukenická 885,886 Rokycany bylo provedení zateplení obvodové fasády domu, zateplení a rekonstrukce ploché střechy objektu, rekonstrukce bytových lodžií a výměny zábradlí, výměny části výplní otvorů a ostatních doplňkových konstrukcí a prací.

Rekonstrukce panelového domu byla zahájena na střešním a obvodovém plášti budovy společně tak, aby detaily a napojení obou rovin byly řešeny komplexně s patřičnou a pečlivou návazností tepelné izolace. Zateplení obvodového pláště budovy (fasády) bylo prováděno pod dohledem technického dozoru investora a také odborného dozoru výrobce zateplovacích systémů Etics Weber Terranova, jejíž materiály byly po pečlivém výběru použity pro tuto náročnou revitalizaci.

Rekonstrukce lodžií probíhala s návazností na zateplení plochy fasády, pečlivě zde byla prováděna veškerá napojení svislé a vodorovné konstrukce. Na přání investora byly bezplatně vytvořeny barevné návrhy fasády domu, ze kterých výbor SVJ spolu s projektantem vybrali vítězné barevné řešení. Na závěr byla provedena výmalba vnitřních společných prostorů. Celková délka komplexní revitalizace bytového domu nepřesáhla 90 dnů.

Další reference na zateplení Plzeň
Chci něco podobného

Zpět na reference Zateplení | Zobrazit všechny reference2023 © Všechna práva vyhrazena
MIRAS - stavitelství a sanace s.r.o. - zateplování fasád, sanace

tvorba webových stránek