Vyberte si, co potřebujete


úvodní Reference Zateplení panelového domu Rokycany, Na pátku 34


Zateplení panelového domu Rokycany, Na pátku 34

Lokalita: Rokycany, Na Pátku 34, 35
Termín: 05/2011 - 11/2011
Investiční náklady: 6,5 mil. Kč
Datum dokončení realizace: 2011-11-30

Předmětem komplexní revitalizace panelového domu Na Pátku 34,35 Rokycany bylo provedení zateplení obvodové fasády domu, rekonstrukce a zateplení ploché střechy objektu, rekonstrukce bytových lodžií a výměny zábradlí, výměny části výplní otvorů, dodávka a montáž osobních výtahů a ostatních doplňkových konstrukcí a prací.

Rekonstrukce panelového domu byla zahájena na střešním a obvodovém plášti budovy společně tak, aby detaily a napojení obou rovin byly řešeny komplexně s patřičnou a pečlivou návazností tepelné izolace. Zateplení obvodového pláště budovy (fasády) bylo prováděno pod dohledem technického dozoru investora a také odborného dozoru výrobce zateplovacích systémů Etics Weber Terranova , jejíž materiály byly po pečlivém výběru použity pro tuto náročnou revitalizaci.

Rekonstrukce lodžií probíhala s návazností na zateplení plochy fasády, pečlivě zde byla prováděna veškerá napojení svislé a vodorovné konstrukce. Na přání investora byly bezplatně vytvořeny barevné návrhy fasády domu, ze kterých výbor SVJ spolu s projektantem vybrali vítězné barevné řešení. Na závěr byla provedena výmalba vnitřních společných prostorů. Celková délka komplexní revitalizace bytového domu včetně dodávky a montáže osobních výtahů nepřesáhla 90 dnů.

Další reference na zateplení Plzeň
Chci něco podobného

Zpět na reference Zateplení | Zobrazit všechny reference2023 © Všechna práva vyhrazena
MIRAS - stavitelství a sanace s.r.o. - zateplování fasád, sanace

tvorba webových stránek