Vyberte si, co potřebujete


úvodní Reference Zateplení bytového domu v Plzni, Sukova ul.


Zateplení bytového domu v Plzni, Sukova ul.

Lokalita: Plzeň, Sukova 16,18
Termín: 07/2013 - 09/2013
Investiční náklady: 1,9 mil. Kč
Datum dokončení realizace: 2013-09-30

Předmětem komplexní revitalizace bytového domu Sukova 16,18 v Plzni bylo provedení zateplení obvodové fasády domu, zateplení půdního prostoru , zateplení podhledu stropu suterénu, rekonstrukce sedlové střechy s výměnou krytiny, rekonstrukce balkonů, vnitřní sanace zdiva, výměny části výplní otvorů a ostatních doplňkových konstrukcí a prací.

Rekonstrukce bytového domu byla zahájena na střešním a obvodovém plášti budovy společně tak, aby detaily a napojení obou rovin byly řešeny komplexně s patřičnou a pečlivou návazností tepelné izolace. Zateplení obvodového pláště budovy (fasády) bylo prováděno pod dohledem technického dozoru investora.

Rekonstrukce balkonů probíhala s návazností na zateplení plochy fasády, pečlivě zde byly prováděny veškeré napojení svislé a vodorovné konstrukce. Na přání investora byly bezplatně vytvořeny barevné návrhy fasády domu, ze kterých výbor SVJ spolu s projektantem vybrali vítězné barevné řešení.

Na závěr byla provedena výmalba vnitřních společných prostorů. Celková délka kompletní revitalizace bytového domu nepřesáhla 90 dnů.

Další reference na zateplení Plzeň
Chci něco podobného

Zpět na reference Zateplení | Zobrazit všechny reference2023 © Všechna práva vyhrazena
MIRAS - stavitelství a sanace s.r.o. - zateplování fasád, sanace

tvorba webových stránek