Vyberte si, co potřebujete


úvodní Reference Zateplení a stavební úpravy bytového domu Plzeň Bo


Zateplení a stavební úpravy bytového domu Plzeň Bory, Sukova ul.

Lokalita: Plzeň, Sukova 8, 10
Termín: 10/2011 - 05/2012
Investiční náklady: 3 mil. Kč
Datum dokončení realizace: 2012-05-31

Předmětem komplexní revitalizace bytového domu Sukova 8,10 v Plzni bylo provedení zateplení obvodové fasády domu, zateplení půdního prostoru, zateplení podhledu stropu suterénu, rekonstrukce sedlové střechy s výměnou krytiny, rekonstrukce balkonů, vnitřní sanace zdiva, dodatečná svislá hydroizolace, nový drenážní systém, chemická tlaková injektáž, výměny části výplní otvorů a ostatních doplňkových konstrukcí a prací.

Rekonstrukce bytového domu byla zahájena na střešním a obvodovém plášti budovy společně tak, aby detaily a napojení obou rovin byly řešeny komplexně s patřičnou a pečlivou návazností tepelné izolace. Zateplení obvodového pláště budovy / fasády/ bylo prováděno pod dohledem technického dozoru investora.

Zcela zásadní u rekonstrukce bytového domu bylo odvlhčení, byla použita chemické tlaková injektáž, nový drenážní systém po obvodu celého domu, nové svislé izolace a další opatření spolu s aplikací sanačních omítek. Rekonstrukce balkonů probíhala s návazností na zateplení plochy fasády, pečlivě zde byly prováděny veškeré napojení svislé a vodorovné konstrukce.

Na přání investora byly bezplatně vytvořeny barevné návrhy fasády domu, ze kterých výbor SVJ spolu s projektantem vybrali vítězné barevné řešení. Na závěr byla provedena výmalba vnitřních společných prostorů. Vzhledem k náročné kompletní sanaci suterénních prostor a příchodu zimního období byla délka realizace 178 dnů.

Další reference na zateplení Plzeň
Chci něco podobného

Zpět na reference Zateplení | Zobrazit všechny reference2022 © Všechna práva vyhrazena
MIRAS - stavitelství a sanace s.r.o. - zateplování fasád, sanace

tvorba webových stránek