Vyberte si, co potřebujete

úvodní Kariéra Řidič nákladního vozu s hydraulickou rukou - skupina C

Řidič nákladního vozu s hydraulickou rukou - skupina C

Stavební společnost MIRAS - stavitelství a sanace s.r.o. přijme do odštěpného závodu v Plzni do hlavního pracovního poměru Řidiče - skupiny C.

Náplň práce

  • řízení kontejnerové Avie s hydraulickou rukou a nákladního vozu DAF CF 75 s hydraulickou rukou o délce 20 m,
  • zásobování staveb materiálem,
  • práce na stavbách s hydraulickou rukou,
  • údržba svěřených vozů,
  • plánování pracovního dne na základě poptávek od stavbyvedoucích,
  • pracovní doba 1 směnná.

Požadujeme

  •  platný řidičský průkaz skupiny C,
  •  profesní průkaz řidiče a aktivní kartu řidiče,
  •  platný vazačský a jeřábnický průkaz,
  •  zkušenost s obsluhou hydraulické ruky,
  •  čistý trestní rejstřík,
  •  samostatnost,
  •  spolehlivost,
  •  zodpovědnost.

Nabízíme

  • zajímavou práci v zavedené prosperující firmě,
  • mobilní telefon,
  • příjemné pracovní prostředí,
  • příležitost k seberealizaci,
  • možnost osobního rozvoje,
  • motivující finanční ohodnocení a další zvýhodnění.

Nástup

Nástup možný ihned nebo po dohodě.

Kontakt

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail:

   monika.fictumova@mirascz.eu

   377 828 417