Vyberte si, co potřebujete

úvodní Kariéra Přípravář/ka - rozpočtář/ka cenových nabídek

Přípravář/ka - rozpočtář/ka cenových nabídek

Do našeho pracovního kolektivu hledáme na pozici rozpočtář, přípravář stavebních zakázek nové kolegy/kolegyně ????????‍???? .

Požadujeme:

Náplň práce:

- kontrola PD a její kompletnosti,
- zpracování výkazů výměr dle PD,
- kontrola zpracovaných výkazů výměr v porovnání s PD,
- zpracování cenových nabídek pro investora (klienta),
- výběr a oslovení subdodavatelů,
- kontrola obsahové a cenové správnosti předložených cenových nabídek subdodavatelů včetně vyhodnocení,
- návrhy alternativních technických řešení,
- zpracování HMG stavby,
- příprava smluv o dílo a objednávek,
- komunikativnost a samostatné jednání se subdodavateli.

Co od Vás očekáváme:

- min. SŠ vzdělání stavebního směru s praxí v oboru,
- uživatelskou znalost na PC
- samostatnost, flexibilitu a zodpovědnost,
- příjemné a profi vystupování,
- ŘP sk. B.

Co Vám nabízíme:

- zajímavou práci a zázemí ve stabilní rozvíjející se společnosti,
- příjemný pracovní kolektiv v nově vystavěném areálu,
- motivující finanční ohodnocení (35.000,- - 45.000,- Kč)
- korektní jednání,
- služební mobil,
- příspěvek na stravné,
- relax zóna.

V případě zájmu pište na: lenka.stankova@mirascz.eu, případně volejte 377 828 417.