Vyberte si, co potřebujete


úvodní Rozpočet rekonstrukce domu


Rozpočet rekonstrukce domu

Rozhodli jste se rekonstruovat váš rodinný dům, ale netušíte, kolik to bude celkově stát? V těchto případech je dobré udělat si rozpočet, na základě kterého budete mít představu o nákladech za rekonstrukci.Před rekonstrukcí je velice důležité naplánovat si rozpočet. Díky němu totiž budete znát své limity, tedy přesnou finanční částkou, kterou za rekonstrukci můžete utratit.

V dnešní době existují různé programy a kalkulátory, které lze nastavit na konkrétní dům s přesnými rozměry a požadovaným vybavením. Všechny tyto programy vám však nabídnou pouze orientační rozpočet rekonstrukce, takže odpovídající realitě nemusí tolik odpovídat.

Každý dům je unikát

Rozpočet každého rodinného domu se bude lišit, neboť každý z nich má jinou dispozici, rozměry atd. Rozpočet většinou zahrnuje oblasti, které nejčastěji podléhají rekonstrukci. Konkrétně se jedná o:

  • změna dispozic,
  • elektrické rozvody,
  • rozvody vody a odpadů,
  • topná tělesa či celý systém.

Přednosti a nevýhody programů

Programy určené na výpočet rozpočtu rekonstrukce domu jsou dobrým pomocníkem, pokud chce člověk znát orientačně rozpočet. Jak už však výše bylo zmíněno, rozpočet je jen pro představu, takže se poté může od reality značně lišit. Jeho nevýhodou je, že je určený hlavně pro ty, kteří jsou zběhlý v používání programů v počítači, jejich používání není nejjednodušší. Mnohé tyto programy vyžadují také instalaci a některé jsou dokonce zpoplatněné.

Rozpočet rekonstrukce profesionálně

Pokud nemáte čas vytvořit si v programu orientační rozpočet, neumíte příliš se složitějšími počítačovými programy a chcete znát přesný rozpočet, pak se obraťte na naši firmu, která se na rozpočty zaměřuje. Díky našim rozpočtům budete znát nejen celkové náklady za případnou rekonstrukci, ale také časovou náročnost jednotlivých etap při rekonstrukci.

Rozpočet rekonstrukce domu sestavujeme na základě položek, díky čemu budete přesně vědět, co vlastně kupujete a v jaké kvalitě. Sestavujeme i tabulkové rozpočty, u kterého jsou ceny stanové odhadem za předpokladu standardně používaných stavebních materiálů a zařizovacích předmětů. V rozpočtu samozřejmě nechybí ani rozpis jednotlivých prací.

Přemýšlíte o vypracování rozpočtu? Obraťte se na nás

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).

Vyplňte Vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.

Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

[Přeskočit navigaci]

Časté otázky a odpovědi (FAQs)

Pomozte vylepšit tuto stránku nebo celý web. Váš názor nás zajímá. Děkujeme.

2017 © Všechna práva vyhrazena
MIRAS - stavitelství a sanace s.r.o. - zateplování fasád, sanace

tvorba webových stránek