Vyberte si, co potřebujete


úvodní Reference Zateplení panelového domu v Plzni Vinicích, Strážnická ul.


Zateplení panelového domu v Plzni Vinicích, Strážnická ul.

Lokalita: Plzeň, Strážnická 32, 34
Termín: 04/2011 - 06/2011
Investiční náklady: 4,1 mil. Kč
Datum dokončení realizace: 2011-06-30

Předmětem komplexní revitalizace panelového domu Strážnická 32,34 v Plzni bylo provedení zateplení obvodové fasády domu, rekonstrukce a zateplení střechy objektu, rekonstrukce bytových lodžií a výměny zábradlí, výměny části výplní otvorů a ostatních doplňkových konstrukcí a prací.

Rekonstrukce panelového domu byla zahájena na střešním a obvodovém plášti budovy společně tak, aby detaily a napojení obou rovin byly řešeny komplexně s patřičnou a pečlivou návazností tepelné izolace. Zateplení obvodového pláště budovy (fasády) bylo prováděno pod dohledem technického dozoru investora a také odborného dozoru výrobce zateplovacích systémů Etics Weber Terranova, jejíž materiály byly po pečlivém výběru použity pro tuto náročnou revitalizaci.

Rekonstrukce lodžií a balkonů probíhala s návazností na zateplení plochy fasády, pečlivě zde byly prováděny veškeré napojení svislé a vodorovné konstrukce. Na přání investora byly bezplatně vytvořeny barevné návrhy fasády domu, ze kterých výbor SVJ spolu s projektantem vybrali vítězné barevné řešení. Na závěr byla provedena výmalba vnitřních společných prostorů. Celková délka revitalizace bytového domu nepřesáhla 75 dnů.

Další reference na zateplení Plzeň

Zpět na reference Zateplení | Zobrazit všechny reference

Fotografie projektu

2017 © Všechna práva vyhrazena
MIRAS - stavitelství a sanace s.r.o. - zateplování fasád, sanace

tvorba webových stránek