Vyberte si, co potřebujete


úvodní Reference Zateplení panelového domu v Plzni Doubravce, ul. Na Dlouhých


Zateplení panelového domu v Plzni Doubravce, ul. Na Dlouhých

Lokalita: Plzeň, Na Dlouhých 53, 55
Termín: 06/2013 - 09/2013
Investiční náklady: 5,5 mil. Kč
Datum dokončení realizace: 2013-09-30

Předmětem komplexní revitalizace panelového domu Na Dlouhých 53,55 v Plzni bylo provedení zateplení obvodové fasády domu, zateplení střechy objektu, rekonstrukce bytových lodžií a výměny zábradlí, výměny části výplní otvorů a ostatních doplňkových konstrukcí a prací.

Rekonstrukce panelového domu byla zahájena na střešním a obvodovém plášti budovy společně tak, aby detaily a napojení obou rovin byly řešeny komplexně s patřičnou a pečlivou návazností tepelné izolace. Zateplení obvodového pláště budovy (fasády) bylo prováděno pod dohledem technického dozoru investora a také odborného dozoru výrobce zateplovacích systémů Etics Weber Terranova, jejíž materiály byly po pečlivém výběru použity pro tuto náročnou revitalizaci.

Rekonstrukce lodžií a balkonů probíhala s návazností na zateplení plochy fasády, pečlivě zde byly prováděny veškeré napojení svislé a vodorovné konstrukce. Na přání investora byly bezplatně vytvořeny barevné návrhy fasády domu, ze kterých výbor SVJ spolu s projektantem vybrali vítězné barevné řešení. Před a po rekonstrukci panelového domu, bylo provedeno odborné termovizní měření, které ukázalo bezchybné provedení zateplení fasády, střechy a všech detailů.

Na závěr byla provedena výmalba vnitřních společných prostorů. Celková délka komplexní revitalizace bytového domu nepřesáhla 75 dnů.

Další reference na zateplení Plzeň

Zpět na reference Zateplení | Zobrazit všechny reference

Fotografie projektu

2017 © Všechna práva vyhrazena
MIRAS - stavitelství a sanace s.r.o. - zateplování fasád, sanace

tvorba webových stránek