Vyberte si, co potřebujete


úvodní Reference Zateplení panelového domu v Plzni Doubravce, Ke Kukačce 5


Zateplení panelového domu v Plzni Doubravce, Ke Kukačce 5

Lokalita: Plzeň, Ke Kukačce 5
Termín: 06/2011 - 08/2011
Investiční náklady: 2,4 mil. Kč
Datum dokončení realizace: 2011-08-31

Předmětem komplexní revitalizace panelového domu Ke Kukačce 5 v Plzni bylo provedení zateplení obvodové fasády domu, zateplení ploché střechy, rekonstrukce bytových lodžií a výměny zábradlí, výměny části výplní otvorů a ostatních doplňkových konstrukcí a prací.

Rekonstrukce panelového domu byla zahájena na obvodovém plášti budovy a ploché střeše tak, aby detaily a napojení rovin fasády a zateplení ploché střechy byly řešeny komplexně s patřičnou a pečlivou návazností tepelné izolace. Zateplení obvodového pláště budovy / fasády/ bylo prováděno pod dohledem technického dozoru investora.

Rekonstrukce lodžií a balkonů probíhala s návazností na zateplení plochy fasády, pečlivě zde byly prováděny veškeré napojení svislé a vodorovné konstrukce. Na přání investora byly bezplatně vytvořeny barevné návrhy fasády domu, ze kterých výbor SVJ spolu s projektantem vybrali vítězné barevné řešení. Na závěr byla provedena výmalba vnitřních společných prostorů. Celková délka komplexní revitalizace bytového domu nepřesáhla 65 dnů.

Další reference na zateplení Plzeň
Chci něco podobného

Zpět na reference Zateplení | Zobrazit všechny reference2018 © Všechna práva vyhrazena
MIRAS - stavitelství a sanace s.r.o. - zateplování fasád, sanace

tvorba webových stránek