Vyberte si, co potřebujete


úvodní Reference Zateplení bytového domu v Plzni Doubravce, Sousedská ul.


Zateplení bytového domu v Plzni Doubravce, Sousedská ul.

Lokalita: Plzeň, Sousedská 12
Termín: 08/2010 - 11/2010
Investiční náklady: 2,7 mil. Kč
Datum dokončení realizace: 2010-11-30

Předmětem komplexní revitalizace panelového domu Sousedská 12 v Plzni bylo provedení zateplení obvodové fasády domu, rekonstrukce a zateplení ploché střechy, rekonstrukce bytových lodžií a výměny zábradlí, výměny části výplní otvorů a ostatních doplňkových konstrukcí a prací.

Rekonstrukce panelového domu byla zahájena na obvodovém plášti budovy a ploché střeše tak, aby detaily a napojení rovin fasády a zateplení ploché střechy byly řešeny komplexně s patřičnou a pečlivou návazností tepelné izolace. Zateplení obvodového pláště budovy (fasády) bylo prováděno pod dohledem technického dozoru investora.

Rekonstrukce lodžií probíhala s návazností na zateplení plochy fasády, pečlivě zde byly prováděny veškeré napojení svislé a vodorovné konstrukce. Na přání investora byly bezplatně vytvořeny barevné návrhy fasády domu, ze kterých výbor SVJ spolu s projektantem vybrali vítězné barevné řešení. Na závěr byla provedena výmalba vnitřních společných prostorů. Celková délka revitalizace bytového domu nepřesáhla 67 dnů.

Další reference na zateplení Plzeň

Zpět na reference Zateplení | Zobrazit všechny reference

Fotografie projektu

2017 © Všechna práva vyhrazena
MIRAS - stavitelství a sanace s.r.o. - zateplování fasád, sanace

tvorba webových stránek