Vyberte si, co potřebujete


úvodní Novinky Sezóna v plném proudu a my nezastavujeme a jedeme na plný plyn ✊. Výstavba Bytové zóny Pod Krimichem v Tlučné u Plzně


Sezóna v plném proudu a my nezastavujeme a jedeme na plný plyn ✊. Výstavba Bytové zóny Pod Krimichem v Tlučné u Plzně

21.08.2020

Unikátní projekt na strategickém místě

Projekt Domy Tlučná přináší zcela exkluzivně ojedinělý koncept 5 řadových domů a několik desítek bytových jednotek, které budou řešeny v II. etapě. Komplex obytná zóna se nachází na strategickém místě v obytné zóně Pod Krimichem v klidné obci Tlučná, vzdálené pouhých 8 minut od města Plzně. Dokonalé zázemí vytváří obec Tlučná svou kompletní občanskou vybaveností.

Budoucí rezidenti řadových domů Tlučná tak budou moci plně užívat maximální komfort moderních bytů a zároveň bez starostí požívat výsad rodinného bydlení včetně dostatečného soukromí a vlastní zahrady, která přísluší každé bytové jednotce. 

Tak osobité pojetí moderního rodinného bydlení snoubícího pohodlí moderních bytů a zároveň zázemí rodinného domu bez starostí nenabízí ani samotná západočeská metropole. Projekt Domy Tlučná je v mnoha ohledech bezkonkurenčním architektonickým počinem.

Z důvodu nebývalého zájmu o rodinné bydlení a také vstřícně nastavených částek za jednotlivá bydlení projektu Domy Tlučná nejsou v úvodní fázi prodeje navrženy zaváděcí ceny ani jakékoliv dodatečné úpravy cen.

Generálním dodavatelem stavby je společnost Miras

 č.1
 č.2
 č.3

»zpět do archivu novinek

2023 © Všechna práva vyhrazena
MIRAS - stavitelství a sanace s.r.o. - zateplování fasád, sanace

tvorba webových stránek