Výstavba

Výstavba

Rekonstrukce

Rekonstrukce

Zateplení

Zateplení

Sanace

Sanace

Zateplení fasády

Provádíme zateplení fasád se všemi systémovými prvky a detaily – zpracování kolem oken, zateplení soklů odolné proti mechanickému proražení, ošetření nové fasády antigrafiti nátěrem. Před montáží izolantu provádíme mytí tlakovou vodou, odstranění všech uvolněných částí podkladu pro lepení tepelné izolace.

Sanace uvolněných dílů

V případě potřeby provedeme sanaci uvolněných dílů (panelů), reprofilaci výztuže i vyrovnání podkladu. Pokud nejsou jasné parametry podkladu, zajistíme provedení výtažných zkoušek kotev. Specifikaci kotvících prků a jejich počet určuje zástupce výrobce a o zkouškách je vyhotoven protokol, který se stane součástí předané dokumentace. Pokud je nutné posouzení statika, např. u vyzdívání zábradlí na lodžiích, zajistíme statický posudek.

V případě zájmu nás kontaktujte emailem nebo zavolejte na telefonní číslo 377 828 417.

Reference

d

Zateplení, energetické úspory - Olomouc, Univerzita Palackého

VKZS fasád a střešní kce, zámečnické a klempířské kce, úpravy interiérů, výměna výplní otvorů, odborné odstraňování azbestových dílů.

Termín:06/2011 - 12/2011
Lokalita:Olomouc, Křížkovského 8
Typ reference: Zateplení

d

Zateplení domova pro seniory, České Budějovice

Předmětem prací bylo zateplení Domova pro seniory Hvízdal v Českých Budějovicích - prováděly se zateplovací systémy fasád a střech, výměna výplní otvorů, klempířské a zámečnické konstrukce, nátěry...

Termín:09/2011 - 08/2012
Lokalita:České Budějovice, U Hvízdala
Typ reference: Zateplení

d

Zateplení ZŠ Sedlec - Prčice

Předmětem díla byl VKZS fasád, zateplení půdních prostor, foukaná izolace, výměna výplní otvorů, vnitřní úpravy povrchů, zámečnické a klempířské kce, elektromontáže, úpravy VZT.

Termín:09/2013 - 11/2013
Lokalita:Sedlec - Prčice
Typ reference: Zateplení

2016 © Všechna práva vyhrazena
MIRAS - stavitelství a sanace s.r.o. - zateplování fasád, sanace

tvorba webových stránek